![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2019/08/Nadiia_Kichenok_-_2019_NYJTL_Bronx_Open_-DSC_2866_xgaplus.jpg)
Nadiia Kichenok
Українська тенісистка Надія Кіченок отримала свою першу перемогу за понад півтора роки в одиночному розряді.
Дніпрянка в останній момент потрапила у сітку кваліфікації турніру WTA-125 у Чарльстоні та у першому колі обіграла американську тенісистку Равіну Кінгслі: 6-7(6) 6-3 6-3.
За місце в основній сітці Надія посперечається з образливою Юлії Стародубцевою – нейтральною тенісисткою Ерікою Андрєєвою (4). Андрєєва переграла Стародубцеву із рахунком 6-4 6-1.