Позначки:Brisbane International, WTA, Альона Остапенко, Людмила Кіченок, Марта Костюк, Надія Кіченок
![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2023/09/jelena_ostapenko_lyudmyla_kichenok_-_2023_cymbiotika_san_diego_open_-_day_4-dsc_0590_xgaplus.jpg)
j48tennis.net
Українські тенісистки Людмила Кіченок, Марта Костюк та Надія Кіченок стартують в основній сітці парних змагань на турнірі WTA-500 Brisbane Internatoional.
Українсько-латвійський дует Кіченок Остапенко посіяний на турнірі під п’ятим номером, а угорсько-українська пара Бабош/Костюк – під сьомим. Вони розпочнуть боротьбу з другого раунду.
Надія Кіченок та американка Даніель Коллінз у першому колі зустрінуться з японсько-сербською парою Аояма/Круніч.