![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2022/01/nadiia_kichenok_-_2021_porsche_tennis_grand_prix_day_6_-dsc_0026_xgaplus.jpg)
j48tennis.net
Українська тенісистка Надія Кіченок успішно стартувала у змаганнях у парному розряді на турнірі WTA-500 Adelaide International-1, що проходить в Австралії.
У поєдинку першого кола українсько-бельгійський дует Кіченок/Циммерман подолав опір китайсько-німецької пари Хань/Хайзен: 7-5 6-3. Наступними суперницями Надії та Кімберлі стане японський тандем Аояма/Сібахара(4).
На жаль, Марта Костюк та Майяр Шериф на старті парного турніру поступилися парній комбінації у складі Вероніки Кудермєтової та Людмили Самсонової: 5-7 3-6.