Позначки:Людмила Кіченок, Надія Кіченок, Олімпіада 2024 Новини тенісу Олімпіада-2024 Теніс України Олімпіада. Сестри Кіченок вийшли в друге коло парних змагань Редактор 29.07.2024 Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок з перемоги стартували в парному турнірі на Олімпійських іграх в Парижі. В матчі першого раунду дніпрянки впевнено переграли китайський дует Ван/Чжен: 6-1 6-4. Новини по темі: Олімпіада в Парижі. Українки отримали суперниць по першому раунду Олімпіада-2024. Костюк попала до числа сіяних Стало відомо, хто представлятиме Україну на Олімпіаді в Парижі Ролан Гаррос. Три українки вийдуть на корт 31 травня. Розклад Ролан Гаррос. Шість представників України стартують у парних змаганнях Continue Reading Попередня: Олімпіада-2024. Ястремська поступилась колумбійціНаступна: Костюк та Ястремська впевнено стартували парному турнірі на Олімпіаді