![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2023/12/elina_svitolina_-_2023_us_open_-_day_6-dsc_4705_xgaplus.jpg)
J48tennis.net
Українські тенісистки Еліна Світоліна та Леся Цуренко стартують в основній сітці турніру WTA-250 ASB Classic в Окленді.
Світоліна посіяна на турнірі під другим номером. Її першою суперницею стане екс-перша ракетка світу, переможниця Відкритого чемпіонату Австралії-2018, представниця Данії Каролін Возняцкі. Раніше тенісистки 5 разів грали між собою. Рахунок особистих зустрічей 4-1 на користь українки.
Цуренку отримала від організаторів третій номер посіву. У першому колі вона зустрінеться з однією із переможниць кваліфікаційних змагань.