Позначки:ATP, Віталій Сачко
![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2023/06/sachko_br5.jpg)
Український тенісист Віталій Сачко вийшов у другий раунд представницького челенджера із призовим фондом 118 000 євро Concord Iasi Open у Ласі, Румунія.
У стартовому матчі уродженець Кременчука зустрічався із чеським тенісистом Томашем Махачем.
Першу партію на тайбрейку виграв чех 7-6(5), другий сет залишився за українцем 6-4. У вирішальній партії за рахунку 3-0 на користь Сачка його суперник відмовився від продовження боротьби.