![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2022/10/lyudmyla_kichenok_jelena_ostapenko_-_2022_wta_guadalajara_open_akron_-_day_5-dsc_3497_xgaplus.jpg)
Українська тенісистка Людмила Кіченок та Олена Остапенко з Латвії програли свій перший матч на Підсумковому турнірі WTA – у групі Пем Шрайвер.
Українсько-латвійська пара, посіяна під п’ятим номером, у завзятій боротьбі поступилася Вероніці Кудерметовій та Еліз Мертенс із Бельгії (4): 6-3 1-6 8-10.
Нагадаємо, що у цій групі грають також дуети Габріела Дабровськи (Канада) / Джуліана Ольмос (Мексика) та Анна Даниліна(Казахстан) / Беатріс Хаддад -Майя (Бразилія).
До плей-оф вийдуть дві найкращі пари. Отже Кіченок та Остапенко ще мають шанси на півфіналю